Best Western Plus Corning Inn

$$$$|Pokaż na mapieCorning, Stany Zjednoczone Ameryki|
47 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Best Western Plus Corning Inn
$$$$

Przegląd

3-gwiazdkowy Best Western Plus Corning Inn oferuje 58 pokojów około 10 minut jazdy samochodem od The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints. Posiada kryty basen i szybki dostęp do Internetu w centrum biznesowym.

Lokalizacja

Belivers Church of God jest w 2 km stąd. Redding znajduje się w 55 min jazdy samochodem od tego hotelu. MoonBeam Farm leży także zaledwie w 3 km od obiektu.

Nie więcej niż 50 minut jedzie się do Best Western Plus Corning Inn z lotniska Chico Municipal.

Pokoje

Niektóre klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną jak również i urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Posiadają one również prywatne łazienki z suszarką do włosów i prysznicem dla niepełnosprawnych. Z niektórych pokojów rozciąga się widok na jezioro.

Jedzenie

Restauracja Casa Ramos oferuje gościom kuchnię meksykańską i znajduje się w 500-metrowej odległości stąd.

Wypoczynek & Biznes

Za dodatkową opłatę można skorzystać z krytego basenu i pola golfowego. Jacuzzi i kryty basen spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 14:00-23:59
do 11:00
Udogodnienia
Darmowy publiczny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny szybki Internet jest dostępny w .
Inne informacje
Śniadanie
Śniadanie amerykańskie serwowane jest w przystępnych cenach. 
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie.
Budynek
Rok odnowienia:2011
Liczba pokoi:58
Dawna nazwa
Comfort Inn
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Apartament z łóżkiem king-size
  • Powierzchnia:

    33 m²

  • Miejsce do spania:
    1 łóżko King Size i 1 sofa
  • Klimatyzacja
Pokój dla osób niepełnosprawnych z łóżkiem king-size
  • Powierzchnia:

    33 m²

  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size
  • Klimatyzacja
Pokój z łóżkiem queen-size
  • Powierzchnia:

    33 m²

  • Miejsce do spania:
    2 łóżka King Size
  • Klimatyzacja
Pokaż 3 rodzaje pokoi więcejMniej

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Dostęp do Internetu
Darmowy parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja

Recepcja czynna 24h na dobę

Fitness/ Siłownia

Centrum fitness

Basen

Basen kryty

Spa i relaks

Jacuzzi

Pralnia

Sport i fitness

  • Centrum fitness
  • Pole golfowe
  • Wędkowanie

Usługi

  • Pralnia
  • Pralnia chemiczna

Zaplecze konferencyjne

  • Centrum biznesowe
  • Faks/kserokopiarka

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

  • Toaleta dla niepełnosprawnych

Rekreacja

  • Basen kryty
  • Jacuzzi

Wyposażenie pokoju

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Herbata i kawa
  • Prasowanie

Media

  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Best Western Plus Corning Inn

💵 Najniższa cena pokoju 487 PLN
📏 Odległość do centrum 1.8 km
🗺️ Ocena lokalizacji 7.2
✈️ Odległość do lotniska 45.8 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Chico Municipal, CIC

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
910 Highway 99 W, Corning, California, Stany Zjednoczone Ameryki, NULL
Widok mapy
910 Highway 99 W, Corning, California, Stany Zjednoczone Ameryki, NULL
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Green Doors Tavern
500 m
Restauracja
Little Caesars
140 m

Opinie o Best Western Plus Corning Inn

8.3 /10
Świetnie
202 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Best Western Plus Corning Inn

Czy w pobliżu wygodnego 3-gwiazdkowego hotelu Best Western Plus Corning Inn są jakieś atrakcje turystyczne?
Możesz zawsze zwiedzić The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, z lokalizacją 2 km od wygodnego 3-gwiazdkowego hotelu Best Western Plus Corning Inn. Kolejnym punktem orientacyjnym, który jest wart twojego czasu, jest Belivers Church of God w odległości 25-minutowego spaceru.
Jakie lotnisko leży najbliżej do Best Western Plus Corning Inn?
Lotnisko Chico Municipal leży w 50 km od Best Western Plus Corning Inn i dostać się tam można w ciągu 50 minut jazdy.
Czy możemy zaparkować samochód w hotelu Best Western Plus Corning Inn?
Tak, goście hotelu Best Western Plus Corning Inn mogą skorzystać z parkingu na terenie.
Czy ten hotel oferuje udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?
Tak, ten hotel zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dostęp dla wózków inwalidzkich aby poprawić wrażenia gości ze specjalnymi potrzebami.
Czy w tym hotelu jest jakieś zaplecze spa?
Udogodnienia spa w tym hotelu obejmują jacuzzi i kryty basen.

Najlepiej oceniane hotele Best Western Plus w Corning

Best Western Plus to sieć hoteli, która zawsze stawia potrzeby swoich gości na pierwszym miejscu. Oferują oni ponadprzeciętne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, darmowy internet oraz wysokiej klasy centra fitness i spa. Dodatkowo, dbają o najwyższą jakość obsługi i oferują pyszne i zróżnicowane śniadania. Wygodna lokalizacja i dogodny dojazd to kolejne atuty Best Western Plus.

Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój